ZKM Bielawa Themes PKS Bielawa Themes PKP DDZ-rozkład Themes MOKiS Bielawa Themes TV Sudecka Themes Radio Sudety Themes Lines of Bielawa Themes DOBA Themes TD-24 Themes Wirtualna Bielawa Themes Biblioteka Themes OWLS Themes Moto Show30-08-2014
blankNawigacjablank
blank Strona główna
Download / Pobierz
Galeria fotografii
Filmy amatorskie
Filmiki o Bielawie
Forum
Artykuły
Linki ciekawych stron
gry
Łamigłówki - Humor
Teledyski
Szukaj na stronie
----------------------------------------
Kontakt z moderatorem (@,gg,skype)
Ważne numery !
REGULAMIN
STREFA TAJEMNIC
blank
blankblankblank
blankKONTAKTblank
blank
Napisz do mnie!
Chcesz coś zamieścić na stronie a nie wiesz jak? Masz jakieś sugestie co do strony,pomysły! Chcesz być współtwórcą strony!
Będę wdzięczny za Twoją pomoc!

PAWELR80@interia.pl
My status
Możesz stworzyć własny dział!!!
Zapraszam do współpracy!
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
blank
blankblankblank
blankMAPA BIELAWAblank
blank
Wyświetl większą mapę
blank
blankblankblank
blankOstatnie Artykułyblank
blank
Brak zawartości dla tego panelu
blank
blankblankblank
blankCiekawe strony!blank
blank
ZNAJDŹ FIRMĘ - MISTERWHAT.PL
WIADOMOŚCI BIELAWSKIE
Zabytki Bielawy
Bielawski Klan Tuningowy
VAGMEETING - zloty
TD info-wiadomości powiatowe
OWLS Bielawa-futbol
doba.pl
hydral-fotki Bielawy
wirtualna Bielawa
SCK Bielawa
BIP Bielawa
Ogłoszenia Bielawa
Klub Bielawianka
OPS Bielawa
Moto Show Bielawa
OSIR Bielawa
Zespół Szkół Bielawa
Zespół Szkół Bielawa
CIT Bielawa
strona p. A. Bohdanowicza
Góry Sowie
blank
blankblankblank
blankFILMY ONLINEblank
blank
Image and video hosting by TinyPic
WEJŚCIE
blank
blankblankblank
blankKINO 3D MOKISblank
blank
REPERTUAR KINA
TUTAJ SPRAWDŹ
blank
blankblankblank
blankKomunikacja autobusowa w powiecieblank
blank
Wejście
Image and video hosting by TinyPic
Polecam!
blank
blankblankblank
blankSztolnie Gór Sowichblank
blank
WEJŚCIE
Podziemia- eksploracja- sztolnie
Kopalnia srebra-Silberloch- sztolnie
blank
blankblankblank
blank?!?! Dla Ciekawskich !?!?blank
blank
WEJŚCIE
CZAS PRZEBUDZENIA - forum
Dla ciekawskich, dążących do wyjaśnienia całkowitej prawdy!!!
blank
blankblankblank
blankFolwark Dieriga-Bielawablank
blank
Wejdź
Image and video hosting by TinyPic
blank
blankblankblank
blankCHOMIK-bierz co chcesz!!!blank
blank www.chomikuj.pl Możesz tu pobrać oraz dodawać filmy,zdjęcia,muzykę itp... Polecam! blank
blankblankblank
blankWitamyblank
blank
Witaj na stronie miasta BIELAWA

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

www.bielawamojemiasto.ubf.pl
blank
blankblankblank
blankstrona na facebookublank
blank

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ - ZALOGUJ SIĘ !
blank
blankblankblank
blankDodatkowe inwestycje drogoweblank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJEPrzebudowa drogi Bielawa – Pieszyce nie rozpocznie się jednak w tym roku. Władze powiatu planują zrealizować inwestycję w całości w przyszłym roku, a część środków zarezerwowanych na ten cel przeznaczyć na kilka innych zadań drogowych. Decyzje w tej sprawie zapadły na sesji Rady Powiatu 26 sierpnia.

Przebudowa drogi Bielawa – Pieszyce miała być realizowana w latach 2014 – 2015. Powiat dzierżoniowski starał się o dotację na I etap inwestycji w ramach „schetynówek”. Niestety, choć wniosek był wysoko oceniony, nie otrzymał dofinansowania. W tym roku samorządy mogły liczyć na wsparcie tylko jednego wniosku – więcej punktów i dotację uzyskała przebudowa drogi od Dębowej Góry do Ratajna.

Władze powiatu zamierzały rozpocząć w tym roku przebudowę drogi Bielawa – Pieszyce w ramach własnych środków. Przetarg został jednak unieważniony, ponieważ najkorzystniejsza oferta przewyższała kwotę przeznaczoną na to zadanie o 850 tys. zł.

- W tej sytuacji postanowiliśmy przenieść realizację całej inwestycji na rok 2015. Będzie to nasze priorytetowe zadanie. We wrześniu złożymy na tę inwestycję wniosek o środki zewnętrzne ze „schetynówek” – mówi starosta Janusz Guzdek.

Podczas sesji 26 sierpnia Rada Powiatu przyjęła zmiany w tegorocznym budżecie, które z kwoty 2,1 mln zł przeznaczonej na drogę Bielawa – Pieszyce pozostawiały 900 tys. zł (jako wkład własny na przyszły rok), a pozostałą kwotę przenosiły na inne zadania.

Dzięki zmianom w budżecie w tym roku dodatkowo zostanie zmodernizowanych kilka dróg powiatowych. To m.in.:

- droga z Bielawy do Myśliszowa na odcinku 1 km,

- droga z Uciechowa do Dobrocina na odcinku 3,1 km zniszczona podczas objazdu drogi wojewódzkiej Dzierżoniów – Łagiewniki (inwestycję dofinansuje Województwo Dolnośląskie kwotą 400 tys. zł),

- droga z Dobrocina do Roztocznika na odcinku 1 km zniszczona podczas ubiegłorocznych ulew (inwestycja w 80% zostanie dofinansowana z budżetu państwa w ramach programu usuwania skutków klęsk żywiołowych).

bullet Dodane przez pawer dnia 28 sierpień 20140 Komentarzy ˇ 1 Czytań - Drukuj
blank Przybliżamy Wrocław - bezpośrednie połączenia z Dzierżoniowablank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJEOd 1 września 2014 roku Koleje Dolnośląskie uruchamiają bezpośrednie połączenia kolejowe z Dzierżoniowa do Wrocławia. Mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli dojechać do stolicy Dolnego Śląska i wrócić trzema bezpośrednimi parami pociągów. Czas przejazdu wyniesie ok. 80-90 min, a ceny biletów będą bardzo zachęcające.

Image and video hosting by TinyPic


Żeby przekonać podróżnych do wyboru pociągu, proponujemy naszym pasażerom promocyjne ceny biletów z Dzierżoniowa do Wrocławia - 9 zł, a nie 17,10 zł jakby wynikało z cennika. Bilet miesięczny będzie kosztował 249 zł, zamiast 299 zł. Od podanych cen biletów będą obowiązywały wszystkie zniżki ustawowe, na przykład dla uczniów i studentów.

To jednak nie koniec. Za 15 zł będzie można podróżować w obie strony na trasie Dzierżoniów-Wrocław-Dzierżoniów – dzięki specjalnym biletom o przedłużonym czasie ważności do 6 dni. Tylko 1 zł będzie natomiast kosztował przewóz roweru lub bagażu.

Promocje cenowe są skierowane do pasażerów, którzy rozpoczynają podróż na stacji Dzierżoniów Śląski, a bilety promocyjne jednorazowe dostępne będą wyłącznie u konduktorów w pociągach Kolei Dolnośląskich.

Od połowy grudnia, czyli od zmiany rozkładu jazdy, zostanie zwiększona liczba połączeń do czterech par, a czas przejazdu skróci się jeszcze bardziej.

Mamy nadzieję, że bezpieczeństwo, komfort i niskie ceny biletów przekonają mieszkańców Dzierżoniowa do podróżówania pociągami.

Teraz czekamy na Bielawę!!!

Rozkład jazdy:
WROCŁAW-DZIERŻONIÓW

LEGNICA-DZIERŻONIÓW-KŁODZKO

bullet Dodane przez pawer dnia 27 sierpień 20140 Komentarzy ˇ 2 Czytań - Drukuj
blankOd 1 września dojedziemy pociągiem z Dzierżoniowa do Wrocławia!blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJE Od 1 września 2014 r. wróci bezpośrednie połączenie kolejowe z Wrocławiem. Nasze informacje potwierdziły dziś Koleje Dolnośląskie S.A.
- Informuję, że od 1.09.2014 roku Koleje Dolnośląskie uruchamiają bezpośrednie połączenia kolejowe z Dzierżoniowa do Wrocławia. Mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli dojechać do stolicy Dolnego Śląska i wrócić trzema bezpośrednimi parami pociągów. Pociągi odjadą z Dzierżoniowa o 6.00 (w e Wrocławiu o 7.28) , o 9.48 (przyjazd do Wrocławia o 11.18) oraz o 18.02 (we Wrocławiu o 19.31), a z Wrocławia do Dzierżoniowa odjadą o 7.53 (przyjazd do Dzierżoniowa . 9.26), 16.37 (p.17.55) i o 21.37 (p. 22.55). Czas przejazdu wyniesie ok. 1h20-30min. Pociągi będą zatrzymywały się na następujących stacjach: Dzierżoniów Śląski, Mościsko Dzierżoniowskie, Krzyżowa, Świdnica Miasto, Jaworzyna Śląska, Żarów, Kąty Wrocławskie, Wrocław Główny. Żeby przekonać podróżnych do wyboru pociągu, zaproponujemy naszym pasażerom promocyjne ceny biletów z Dzierżoniowa, Mościska i Krzyżowej do Wrocławia. Szczegóły oferty przekażemy w późniejszym terminie. Jednocześnie chcę podkreślić, że od połowy grudnia, czyli od zmiany rozkładu jazdy, zwiększymy liczbę połączeń do 4 par, a czas przejazdu skróci się jeszcze bardziej - poinformowała nas Justyna Stachniewicz z Kolei Dolnośląskich

bullet Dodane przez pawer dnia 05 sierpień 20140 Komentarzy ˇ 3 Czytań - Drukuj
blankZBIORNIK SUDETY NABIERA UROKU!blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJEZbiornik Sudety po długim zaniedbaniu (2 lata) zaczyna powracać do życia! Odbudowano molo tzn. naprawiono pomost wraz z poręczami. Wody coraz więcej przybywa. Jest już 2/3 zbiornika i wlewa się już pod pomost. Drogi oraz wejścia na wały są już naprawione. Trawka pięknie skoszona na wałach oraz wyspie. Więc tylko korzystać z uroków lata, pięknej pogody a także pięknego zbiornika licząc, że uraczymy w tym roku kąpieli.
Także na ukończeniu jest już siłownia plenerowa przy fontannie oraz chodnik na promenadzie.
Zapraszamy!!!

bullet Dodane przez pawer dnia 18 czerwiec 20140 Komentarzy ˇ 16 Czytań - Drukuj
blankP.Buczek chce wydzierżawić Bielawie OWW Sudety!blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJEW ekspresowym tempie zmieniła się sytuacja w Bielawie, mieszkańcy miasta będą mogli jeszcze tego lata korzystać z „jeziora”, bo UM w Bielawie zgadza się na niemal wszystkie stawiane przez właściciela warunki i zamierza doprowadzić do podpisania umowy dzierżawy obiektu w ciągu najbliższych dwóch dni.

Przed chwilą zakończyła się 51 Sesja rady Miejskiej Bielawy. jednym z punktów nad którymi debatowali rajcy była zmiana w budżecie gminy Bielawa i powiększenie deficytu gminy o blisko 1 mln złotych. M.in w projekcie uchwały została ujęta kwota 350 tysięcy złotych – tyle dostanie Grażyna Buczek za wydzierżawienie gminie Zbiornika OWW Sudety do końca roku, rocznie 600 tysięcy złotych. Umowa, której projekt jest wciąż tajemnicą ma zostać podpisana w ciągu najbliższych dwóch dni, a okres jej trwania rozpocznie się już od 1 czerwca br. Nieobecny na Sesji Ryszard Dźwiniel, w którego imieniu wypowiadało się zamiennie dwóch zastępców, w obliczu ostatnich wydarzeń, m.in wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego postanowił postawić wszystko na jedną kartę i na 5 miesięcy przed wyborami znalazł w budżecie gminy wolne 600 tysięcy złotych na zaspokojenie warunków właściciela. Miesięcznie Grażyna Buczek będzie otrzymywać 50 tysięcy złotych za korzystanie z jej własności.

Umowa ma w swoich zapisach również punkty, które zaniepokoiły radnych, m.in oprócz kwoty dzierżawy – gmina ma się w niej zobowiązać do wykonania remontu niezbędnych urządzeń, doprowadzenie do stanu używalności dróg oraz bieżące utrzymanie Zbiornika.

Gorąca dyskusja na Sesji o zasadność podejmowania teraz takiej decyzji spowodowała falę komentarzy. M.in radny Paweł Pawlaczek pytał zastępcę burmistrza Mariusza Pacha jaki sens ma dzierżawienie Zbiornika, płacenie właścicielowi, remontowanie nieruchomości, a tym samym podnoszenie wartości nieruchomości jeszcze bardziej – skoro gmina wciąż nie ma 14 milionów złotych (na tyle został wyceniony Zbiornik obecnie). Padały oskarżenia o prowadzenie za pomocą Zbiornika – kampanii wyborczej, która ma zapewnić burmistrzowi wygraną w jesiennych wyborach samorządowych.

11 radnych zagłosowało za przyjęciem zmiany w budżecie, co umożliwia burmistrzowi Ryszardowi Dźwinielowi podpisanie umowy dzierżawy z właścicielami.

Andrzej Buczek, który jest pełnomocnikiem swojej żony telefonicznie potwierdził nam, że jeśli gmina zgodzi się na stawiane przez niego warunku, już od 1 czerwca wydzierżawi własność.

bullet Dodane przez pawer dnia 04 czerwiec 20140 Komentarzy ˇ 27 Czytań - Drukuj
blank Zbiornik Sudety dostępny dla mieszkańców i turystów!blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJE29 maja podpisana została umowa pomiędzy Bielawą a właścicielem Zbiornika Sudety, na mocy której miasto będzie zarządzać obiektem przez okres dwunastu miesięcy. Oznacza to, że mieszkańcy Bielawy i turyści mają już swobodny dostęp do jeziora i jego atrakcji.

Podpisany dokument jest krokiem w kierunku przejęcia przez gminę zbiornika na własność. W drodze wielomiesięcznych negocjacji Andrzej Buczek przedstawił ofertę, która zakłada sprzedaż obiektu za mniej niż połowę wartości wyceny, sporządzonej przez biegłych rzeczoznawców, czyli 7 mln zł. Kwota ma być rozłożona na trzy nieoprocentowane transze, wypłacane w latach 2015-2017.

Zanim to jednak nastąpi należy sprawdzić stan techniczny obiektu, który od ponad roku stał nieużytkowany. Dzięki przejęciu przez miasto pełnej kontroli nad urządzeniami decydującymi o gospodarce wodnej, rozpoczęto już proces napełniania Zbiornika Sudety. Proces ten zostanie zakończony już w czerwcu.

Jednocześnie na zlecenie obecnego właściciela obiektu odbywa się naprawa tzw. "betonówki", czyli drogi dojazdowej do jeziora.

W najbliższych dniach naprawione zostaną również molo i wejścia na zbiornik. Wszystko po to, aby jezioro znów pełniło swoje dawne funkcje – atrakcji turystycznej i akwenu przeciwpowodziowego.

bullet Dodane przez pawer dnia 04 czerwiec 20140 Komentarzy ˇ 19 Czytań - Drukuj
blankSzynobusy od grudnia z Dzierżoniowa do Wrocławiablank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJEOd grudnia bieżącego roku szynobusy kursować będą z Dzierżoniowa do Wrocławia, a gdy uda się wyremontować tory, to połączenie wykonywane będzie z Bielawy. Poprosiliśmy Urząd Marszałkowski o potwierdzenie tej informacji. Zobacz jaką odpowiedź otrzymaliśmy.
Odpowiedź Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Obecnie pociągi kursują już do Świdnicy. W grudniu wraz z nowym rozkładem jazdy chcemy, by kursowały dłuższą trasą do Dzierżoniowa. W tej sytuacji kolejne przedłużenie połączenia do Bielawy jest rozwiązaniem jak najbardziej racjonalnym. Ideę tę oceniamy bardzo pozytywnie i zamierzamy ją zrealizować.

Samorząd Województwa Dolnośląskiego zamierza przejąć linię, wyremontować ją i uruchomić na niej połączenie. Sprawa zostanie sfinalizowana tak szybko jak to będzie możliwe.

Teraz na trasie Wrocław - Świdnica kursują cztery pary pociągów dziennie. Od grudnia do Dzierżoniowa pojedzie sześć par. Tyle byłoby też kursów do Bielawy. - Podróż PKS-em trwa na tej trasie około półtorej godziny. Jednak warunki na drogach się pogarszają, jest coraz większy ruch. Stąd idea, by coraz mocniej włączać kolej regionalną w obsługę komunikacyjną województwa.

bullet Dodane przez pawer dnia 16 maj 20140 Komentarzy ˇ 19 Czytań - Drukuj
blankBielawa schronem stoi!blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJEOdkrycie i eksploracja podziemnego obiektu, w pobliżu zamku Sandreckich w Bielawie.


bullet Dodane przez pawer dnia 04 maj 20140 Komentarzy ˇ 24 Czytań - Drukuj
blankPiosenka o Bielawieblank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJETakie historie nie często mają happy end. Zachować wspomnienia, w dodatku muzyczne i stworzyć z nich nowoczesny element to wyzwanie. Wyzwanie, którego podjął się Jarosław Florczak, jego sekcja filmowa oraz grupa przyjaciół i pasjonatów historii. O czym mowa? Piosenka, wspomnienie, która nigdy nie została zapisana na nutach, piosenka o Bielawie.

Dziś została opublikowana wyjątkowa projekcja w serwisie Youtube można już oglądac Bielawę z lat 50’. MOKiS Sekcja Filmowa i jej twórca Jarosław Florczak takimi słowami zaprezentował dziś teledysk w sieci:

W dniu 1 maja 1924 roku Bielawa otrzymała prawa miejskie i przestała być wsią. Dokładnie dzisiaj mnie 90-lat od tego wydarzenia. W roku 2013 jedna z mieszkanek Bielawy opowiadała o piosence, którą napisano w 1956 roku, o ówczesnej Bielawie. Postanowiliśmy ocalić tą piosenkę od zapomnienia. Tak narodził się pomysł zrealizowania nowej wersji tej piosenki ( jej twórcy już niestety nie żyją ) i uczczenia tego jubileuszowego dnia.

Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a szczególnie rodzinom, które udostępniły swoje prywatne zbiory fotograficzne, aby w tym krótkim filmiku oddać charakter tamtych dni.

Mamy niezłomną nadzieję, że dane nam będzie obchodzić za 10 lat 100 lecie Bielawy razem z Wami.


bullet Dodane przez pawer dnia 02 maj 20140 Komentarzy ˇ 32 Czytań - Drukuj
blank "Kolej dla Bielawy"blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJE30 kwietnia na dawnej stacji Bielawa Wschodnia przy ul. Żeromskiego 12 odbyła sie konferencja prasowa przedstawicieli akcji społecznej pt.: „Kolej dla Bielawy”. Akcja ta prowadzona jest przez grupę młodych bielawian związanych z Fundacją Instytut Studiów Obywatelskich "Obywatele24.pl". Koordynatorem akcji jest Patryk Hałaczkiewicz - rodowity bielawianin.

„Kolej dla Bielawy” walczy o reaktywację linii kolejowej Bielawa – Dzierżoniów i połączenie kolejowe z największymi miastami regionu. Swój postulat realizują zbierając podpisy, które chcą później przedstawić Marszałkowi woj. dolnośląskiego. Na razie zbierają je tylko na Facebooku ale w dalszych planach jest wyjście z petycją poza internet.

Plany województwa są takie, by Dzierżoniów był skomunikowany ze Świdnicą oraz Wrocławiem poprzez kursowanie tzw. szynobusa. My chcielibyśmy, aby linia kolejowa z Dzierżoniowa do Bielawy, a jest to niecałe 6,5 km została odtworzona. Dowiedzieliśmy się, że szacowany koszt takiego odtworzenia wynosi ok 1 do 1,5 mln złotych za 1 km linii. Oczywiście bez elektryfikacji. Jest to na pewno w możliwościach województwa, ponieważ to ono ma w zadaniach własnych utrzymywanie linii kolejowych. Zapewne będzie przejmowało wkrótce linie kolejowe, tym bardziej, że w planach 6 letnich mają być duże pieniądze z Unii Europejskiej właśnie na transport kolejowy i naszym zadaniem jest pokazanie władzom województwa, że mieszkańcy Bielawy chcą mieć kolej – wyjaśniał Patryk Hałaczkiewicz.

Akcja będzie prowadzona przez dwa najbliższe miesiące. Możliwe, że pod koniec czerwca lub na początku lipca zebrane podpisy trafią do Urzędu Marszałkowskiego. Akcja już spotkała się z poparciem, nie tylko bielawian. W najbliższym czasie będziemy informować na naszej stronie kolejdlabielawy.pl oraz na Facebooku o eventach związanych z akcją oraz o ilości podpisów złożonych nie tylko internetowo lecz także w formie papierowej. Planujemy dwa duże eventy - jeden końcem maja, drugi w połowie czerwca, ale o nich jeszcze poinformujemy.

Więcej informacji:

kolejdlabielawy.pl

bullet Dodane przez pawer dnia 02 maj 20140 Komentarzy ˇ 24 Czytań - Drukuj
blankNowy korytarz krajowej "ósemki" przez gminę Pieszyce!blank
blank
NAJNOWSZE INFORMACJE17 kwietnia podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Pieszycach, Jerzy Tutaj wicemarszałek województwa dolnośląskiego i Mirosław Obal - burmistrz Pieszyc, poinformowali, że planowany nowy korytarz drogi krajowej nr 8 przebiegać będzie przez teren gminy Pieszyce. Władze województwa chcą przyspieszyć wszystkie procedury, tak, by prace rozpoczęły się jak najwcześniej. Trwa sporządzanie dokumentacji, która zostanie przekazana Głównej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Budowa krajowej ósemki na terenie powiatu dzierżoniowskiego ma wzmocnić atrakcyjność turystyczną Gór Sowich i spowodować, że na naszym terenie powstanie więcej miejsc pracy. Nowy korytarz "ósemki" będzie znacznie oddalony od obecnej trasy, po to by mogli z niego korzystać mieszkańcy innych powiatów.

bullet Dodane przez pawer dnia 17 kwiecień 20140 Komentarzy ˇ 23 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 3 1 2 3 >
blankWszystko o Twoim mieście!!!blank
blank
>>> WWW.BIELAWAMOJEMIASTO.UBF.PL <<<
blank
blankblankblank
blankTV SUDECKA na żywo!blank
blank
blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
blank
blankblankblank
blankOnlineblank
blank Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 41
Najnowszy Użytkownik: klaudiusz112
blank
blankblankblank
blankODWIEDZIłO NAS JUż:blank
blank
counter
free counters
blank
blankblankblank
blankShoutboxblank
blank
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pawer
08/05/2014
witam po urlopie

pawer
05/16/2014
witaj Karolgol

pawer
05/13/2014
Uwaga na intensywne opady deszczu 15-17 maj!!!

pawer
04/03/2014
cześć Maciek

pawer
01/15/2014
Witaj Jadziasmiley

Archiwum
blank
blankblankblank
blankPOGODAblank
blank
YoWindow.com Forecast by yr.no
Wejdź i sprawdź pogodę w Bielawie! http://pogodabielawa.tnb.pl/news.php
blank
blankblankblank
blankKamerki-Wirtualna Bielawablank
blank
Rynek miasta
Wielka Sowa
Góra parkowa,szkoła 10
Wieża Kościoła
Wzgórza bielawskie
Panorama miasta
Zbiornik Sudety
blank
blankblankblank
blankForum 1015mnpm & góry sowieblank
blank
Wejdź
blank
blankblankblank
blankTelewizja internetowablank
blank
Wejście
Image and video hosting by TinyPic
blank
blankblankblank
blankRADIOblank
blank
Włącz radio
blank
blankblankblank
nav-left nav

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie